K-rauty, pošumavský catering

Jsme malá rodinná firma z Pošumaví, která se již více než deset let zabývá výrobou lahůdek a cukrářských produktů, zajišťování společenských akcí a cateringem. Zjišťujeme firemní a rodinné večírky, křtiny, promoce, rauty a podobně. Vše podle Vašich individualních přání a potřeb.

Nabízíme Vám různé druhy lahůdkářských výrobků, jak slaných, tak sladkých. Přichystáme pro Vás obložené mísy podle Vašich přání, chlebíčky, bagety, jednohubky, kanapky, chuťovky, plněné hermelíny, nejrůznější masové speciality, saláty a sýrové výrobky.

Na Vaši akci zajistíme kompletní vybavení pro stolování, jako jsou talíře, přibory a sklo. Zajistíme pro Vás i gastronomickou techniku, napřiklad elektrické kotlíky na polévku, nebo guláš, vyhřivané pánve, nebo vodní lázně pro uchování teplých pokrmů. Samozřejmostí je zapůjčení kávovaru.

Naším krédem je čerstvost, kvalita a spolehlivost. To platí pro naše výrobky i servis s nimi spojený.

Vzhledem k individuálním potřebám každého zákazníka nelze stanovit jednotný ceník cateringu. Rádi si vyslechneme Vaše přání a sestavíme Vám cenovou nabídku na míru. Kontaktujte nás proto prostřednictvím telefonu, emailu nebo nás navštivte osobně v naši výrobně. Veškerá Vaše přání se pokusíme splnit k Vaší naprosté spokojenosti.

 

Nemáme ceník, každá akce je originál, a tak k tomu přistupujeme! Zavolejte nám a sami se přesvědčíte...

Věříme, že budete příjemně překvapeni.

Telefon +420 775 710 480